Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate premii pentru cuplurile longevive
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

premii pentru cuplurile longevive

Poate cineva sa –mi spuma prevederea legala prin care se poat acorda premii cuplurilor ce implinesc 50 de ani de casatorie ? ( prin hotarare de Consiliul, dar la ce lege face referire )

Cred ca va sunt de folos aceste hotarari ale unor consilii locale:
[ link extern ]
si mai de folos, v-ar fi prevederile art. III din oug nr.26/2012. :)
MULTUMESC FOARTE MULT.