Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general mijloc fix
Discuție deschisă în Contabilitate în general

mijloc fix

Buna ziua,
Unde pot incadra o masina pentru spalat pardoseli ca durata de amortizare in catalogul de mijloace fixe. Studiez problema de 2 zile si nu reusesc sa-i dau de cap.
Multumesc anticipat celor care doresc sa-mi dea o mana de ajutor.
Buna ziua,

Cod clasificare - 2.1.24.7 - Alte masini, utilaje si instalatii neregasite in cadrul
clasei 2.1.24 , durata de amortizare cuprinsa intre 12 si 18 ani.