Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sporuri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sporuri

Buna ziua,
Vreau sa stiu daca administratorului unei societati i se poate mari salariul prin acordarea unor sporuri.Daca da, care ar putea fi aceste sporuri?Sporurile sunt impozabile?
Va multumesc!
Administratorul are contract individual de munca?
Societatile private, pot acorda tot felul de sporuri, dupa buget.
toate drepturile salariale se impoziteaza