Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 corespondenta CPV-CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

corespondenta CPV-CAEN

Unde as putea putea sa gasesc o corespondenta intre cpv si caen ?????
Coduri CPV - Codul Comun International Privind Achizitiile de Produse si Servicii
Coduri CAEN 2011 - Clasificare Activitatilor din Economia Nationala a Romaniei
Cautati in domeniile de activitate pe cel care il doriti a fi achizitionat:
[ link extern ]