Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... am nevoie urgent de sfatul unui avocat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

am nevoie urgent de sfatul unui avocat

am o prietena care e stabilita in italia .acum 3 ani parintii ei au fost ucisi in casa.criminalul a fost condamnat definitiv la Inalta curte de casatie si justitie anul trecut.acum ea a primit o citatie pentru o contestatie in anulare -fond art 176 c.p. nu stiu ce inseamna asta si daca e obligata sa se prezinte.va rog sa imi raspundeti
~ Conținut șters la cerere ~