Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Sunt santajata , ce fac?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Sunt santajata , ce fac?

Fostul meu prieten ma santajeaza cu un filmulet(facut cu acordul meu), daca nu ii raspund la telefon si la e-mail-uri , va arata filmul familiei mele, plus ca imi mai streseaza si colegii de scoala , ii intreaba daca sunt la scoala , chiar nu stiu ce sa mai fac cu el.
Poti face o plangere penala la politie
Iti garantez ca " prietenul " va fi linistit.
Da, aceasta este solutia daca nu inceteaza.