Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La Multi Ani, freeelis!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La Multi Ani, freeelis!

Astazi e ziua dvs si singura posibilitate este de a va felicita prin internet. Sper ca un an in plus sa av ajute sa descoperiti unde e dragostea adevarata.
Acceptati asadar acest gand bun insotit de un sincer “La Multi Ani”!
La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.

popctin30

p.s.
am postat acest mesaj in aceasta sectiune unde activati cel mai mult ... rog modetarorii sa nu-l mute .. Multumesc.
La mulţi ani, freelis.Multă sănătate ,bucurii şi spor în activitate!
Succes si noroc in tot ce ti-ai propus sa faci, liniste in suflet si bucurii fara numar, fara numar iti doresc :)
Sarbatori fericite, La Multi Ani!
La multi ani cu sanatate si bucurii!
La multi Ani,tot ce va doriti si numai bucurii sa va aduca viata:vishenka::luck:
La Multi Ani , impliniri si mult noroc !!!