avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 445 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La Multi Ani, freeelis!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La Multi Ani, freeelis!

Astazi e ziua dvs si singura posibilitate este de a va felicita prin internet. Sper ca un an in plus sa av ajute sa descoperiti unde e dragostea adevarata.
Acceptati asadar acest gand bun insotit de un sincer “La Multi Ani”!
La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.

popctin30

p.s.
am postat acest mesaj in aceasta sectiune unde activati cel mai mult ... rog modetarorii sa nu-l mute .. Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Gabriela Pintea , Consilier juridic 02:09, 21 Decembrie 2012
La mulţi ani, freelis.Multă sănătate ,bucurii şi spor în activitate!
Succes si noroc in tot ce ti-ai propus sa faci, liniste in suflet si bucurii fara numar, fara numar iti doresc :)
Sarbatori fericite, La Multi Ani!
La multi ani cu sanatate si bucurii!
La multi Ani,tot ce va doriti si numai bucurii sa va aduca viata:vishenka::luck:
La Multi Ani , impliniri si mult noroc !!!

Alte discuții în legătură

Sarbatori fericite!!! Mariana Trufin Mariana Trufin Sa va fie casa, casa Cu bucate noi pe masa Mos Craciun cu sacul plin, Drumu\'n viata cat mai lin, Bogatie cata vreti, Sanatate pentru toti, Iar la ... (vezi toată discuția)
La multi ani, freeelis! Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR :offtopic: Astazi colegul nostru, freeelis, isi aniverseaza ziua de nastere. Dintre noi el are cea mai mare vechime pe forum. La multi ani, freeelis, Craciun ... (vezi toată discuția)
La multi ani gabrielle! ContSters250994 ContSters250994 Maine e ziua ta ! Zi frumoasa ca tine! Ti am trimis ghiocei Ca sa ti murmure ei Cat de mult te iubesc! :love1: La multi ani Mami! Am vrut sa fiu ... (vezi toată discuția)