Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... LA MULTI ANI 2013! SARBATORI FERICITE! HAPPY NEW YEAR!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

LA MULTI ANI 2013! SARBATORI FERICITE! HAPPY NEW YEAR!

Frumusetea Sarbatorilor de Iarna sa va gaseasca in case alaturi de cei dragi.Acesta sarbatoare sa va aduca multa sanatate,fericire si implinirea tuturor dorintelor.La multi ani! Craciun Fericit.
Multumim @laur2013!

Sfintele Sarbatori sa va aduca belsug in casa, sanatate, noroc, realizari si vise implinite
alaturi de cei dragi.

[ link extern ]

Craciun Fericit!

SARBATORI FERICITE!
Bunul Dumnezeu a facut ca in anul acesta sa avem zapada de Craciun. Astfel atmosfera Sfintelor Sarbatori este autentica, de un farmec deosebit.
Nasterea Domnului sa va binecuvanteze, sa va aduca multe bucurii si clipe fericite, caldura si iubire!
Un An Nou mai bun, cu sperante si succes, cu sanatate multa tuturor celor dragi!
In afara de Craciun fericit si imbelsugat! urez si LA MULTI ANI, tuturor celor care poarta numele Cristina sau Cristian.
Craciun Fericit!

[ link extern ] /

Cleopatra Stratan - Colinde Magice
[ link extern ]
”Se spune ca in seara de Craciun, la fiecare clinchet de clopotel o dorinta se indeplineste! Vai urez sa petreceti sarbatorile cu sufletul plin de dorinte, in clinchet de clopotei!
Craciun Fericit”