Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... CASATORIE
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

CASATORIE

As dori sa intreb,dupa cat timp,dupa divort ma pot recasatori?Mentionez ca divortul s-a incheiat la data de 26.12.2012.Astept raspunsul cu mare interes.Va multumesc.
Dupa ce aveti sentinta definitiva si irevocabila.