Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu zile libere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu zile libere

Buna ziua!
Ma poate lamurii si pe mine cineva daca in zilele libere din decembrie s-a lucrat si s-au dat alte zile libere daca mai trebuie dat vreun spor si daca trebuie trecut in Revisal.
Va multumesc!
Nu se mai acorda niciun spor la salariu in astfel de situatii ...