avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 627 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere 2005
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere 2005

Care sunt conditiile de desfasurare ale admiterii la INM?
Care este bibliografia?
Aveti informatii despre admiterea la INM /2005?
Am citit pe FORUM ca nota de admitere in INM este 7, iar notarea incepe de la 1.Stie cineva sigur acest lucru, sau este un simplu zvon?
S-ar putea sa fie valabil doar pentru cei care intra direct pe post cu 5 ani vechime. nu te baza pe nota 7 in vara.
unde scrie ca notarea incepe de la nota unu?
Pe acest forum spune cineva ca incepe notarea de la 1.Eu nu am mai auzit acest lucru.

Alte discuții în legătură

Admitere magistraturã august 2013 clara_vidori clara_vidori Si o luam de la inceput ... Mai e ceva timp, dar nu prea mult. Asa ca prima intrebare e: Dupa ce sa invatam? (vezi toată discuția)
Admitere magistratura giugiaro giugiaro intreb daca pentru admiterea in magistratura pentru postul de procuror esti conditionat de vreo vechime si daca bibliografia si tematica ptr examen sunt ... (vezi toată discuția)
De ce este atat de temut examenul de cunostinte de drept la admitere inm? Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Am citit si eu tematica si bibliografia de examen pentru admitere INM si din ce scrie acolo pare mult mai putin de invatat decat la licenta la Drept ... (vezi toată discuția)