Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare

angajatul care are depus dosarul de pensionare,poate fi concediat,inainte de solutionarea acestuia si obtinerea dreptului de pensie?baza legala
intimatul a scris:

angajatul care are depus dosarul de pensionare,poate fi concediat,inainte de solutionarea acestuia si obtinerea dreptului de pensie?baza legala

este ok..m-am documentat..moderatorul poate inchide topicul