Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Minorul in varsta de 11 ani are dreptul sa aiba cont ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Minorul in varsta de 11 ani are dreptul sa aiba cont de Facebook?

Un minor (11 ani) are voie legal, sa aibe cont pe facebook?
buna ziua,

nu era limita minima de varsta la facebook, iar anul trecut nu aveau nimic trecut in termenii si conditiile, de anul trecut pana acum nu cred ca sa mai schimbat ceva :)

o zi buna
Trebuie sa aiba minim 13 ani([ link extern ] /)