avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 322 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii plata zile concediu de odihna neuzat pe anul 2012
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

plata zile concediu de odihna neuzat pe anul 2012

Buna ziua,

As dori sa stiu cum pot sa introduc corect in programul de salarii WinMentor plata a 5 zile de concediu de odihna neuzate pe anul 2012, unei salariate care pana in data de 21 ianuarie 2013 a fost in concediu medical de sarcina si lauzie si din 22 ian este in crestere copil?

Alte discuții în legătură

Concediu de odihna in invatamant mihaelastefan mihaelastefan Buna ziua. Lucrez in invatamant , si ma confrunt cu urmatoarea situatie: la 1 oct 2012, am ramas in concediu prenatal, pe 3 ian 2013, am dat nastrere unui ... (vezi toată discuția)
Rugaminte zile de concediu k.p k.p Buna ziua, Am si eu nevoie de o informatie pentru situatia mea. In anul 2012 eram salariata la o companie de vreo 8 ani (irelevant) si la momentul respectiv ... (vezi toată discuția)
Concediu sarcina si lauzie si concediu de odihna ContSters292729 ContSters292729 Buna ziua! As dori o lamurire legata de concediul de sarcina si lauzie si concediul de odihna: sunt profesoara si in semestrul al doilea nu am fost deloc la ... (vezi toată discuția)