Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general asociatia de proprietari
Discuție deschisă în Contabilitate în general

asociatia de proprietari

care este cea mai usoara metoda da a da in judecata asociatia de proprietari ?
1-Detaliati motivele care va determina sa actionati in instanta asociatia de proprietari
2-Cea mai usoara si de altfel unica metoda de actionat in instanta o reprezinta promovarea de actiune intemeiata in fapt si in drept