avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 175 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... SPOR CONDITII VATAMATOARE FUNCTIONARI PUBLICE
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

SPOR CONDITII VATAMATOARE FUNCTIONARI PUBLICE

As dori sa-mi specificati conditiile si baza legala pentru acordarea sporului pentru conditii vatamatoare si periculoase pentru functionarii publici. Ma refer la personalul care lucreaza la xerox si la calculator.

Alte discuții în legătură

Sporul de calculator geanina_Prv geanina_Prv Sunt functionar public din ianuarie 2008, la vremea când am fost angajată am beneficiat de toate sporurile ca si colegii mei, conform legislatiei de atunci, ... (vezi toată discuția)
Obtinere spor de stres valentin75 valentin75 sper ca pot primi informatii utile de la cei care stiu despre acest lucru .intrebare cum se obtine si care sant pasi legali care trebuiesc urmati pentru a ... (vezi toată discuția)
Functionarii publici si problemele lor juridice bratu nicolae bratu nicolae Buna ziua.Se mai poate acorda functionarilor publici sporul pentru conditii vatamatoare sau periculoase (antena si calculator) conform masuratorilor ... (vezi toată discuția)