Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... timbru de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

timbru de mediu

buna ziua! cat ma costa sa trec o masina pe numele meu (peugeot 206, motor 1,9 , an 1999) , euro 2, daca stie cineva sa-mi dea un link unde pot calcula taxa, multumesc
Incercati pe acest link sa calculati taxa de mediu.

[ link extern ] /