Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... certificat producator pentru vanzator de oua
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

certificat producator pentru vanzator de oua

Imi spune cineva va rog, daca in certificatul de producator, cu care ma duc la piata pentru a vinde, se poate trece si oua?
Da. Aveti la adresa urmatoare, in anexa, lista produselor pentru care se poate elibera certificatul de producator [ link extern ]