Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Procura - auto apartinand sotiei
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Procura - auto apartinand sotiei

am nevoie de procura pentru a conduce autoturismul sotiei?
Se poate si fara procura dar sa nu dati de un agent de circulatie prea zelos si sa tot stati la discutii aiurea...
Este bine sa aveti procura si pentru ipoteza ca ar face o plangere la politie pentru furt...