Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... calcul indemnizatie concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

calcul indemnizatie concediu medical

la ce salar se calculeaza foia de boala si ce dari se dau la stat?
incepand cu data de 25,02,2013
Indemnizatia de concediu medical se calculeaza cu media veniturilor realizate in cele 6 luni anterioare. Conteaza codul de indemnizatie inscris pe certificat.
Dati mai multe informatii pentru a primi un raspuns corect.