Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pfa - pot adãuga coduri CAEN?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pfa - pot adãuga coduri CAEN?

Am un pfa (inchiriez casute camping), si as vrea sa deschid si un magazin cu materiale de constructii. Imi spuneti va rog daca as putea sa adaug coduri CAEN, si sa mai am un punct de lucru? Stiu ca daca am PFA, nu pot avea si II, dar SRL nu as vrea sa deschid. Va multumesc
se poate adauga cod Caen, mergeti la ONRC si veti completa o cerere in acest sens.Gasiti detalii
[ link extern ]