Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sfat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sfat

Buna,pentru aflarea locului de munca a unui debitor ITM-ul poate sa ne puna la dispozitie aceasta informatie din punc de vedere legal,va rog?
multumesc!
ITM nu cred ca va poate furniza o astfel de informatie.
Depinde in ce calitate va adresati ITM-ului ... eu as merge pe alta varianta pentru a afla asa ceva.
ce varianta propuneti,va rog?
Varianta executorului judecatoresc ... acestia au posibilitatea de a afla daca debitorul din cadrul unei executari silite are sau nu raport de munca activ si unde ...