Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Decont curs fochist
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Decont curs fochist

daca in buget nu este prevazut sume pentru pregatire profesionala se poate deconta cursul pentru fochit unui angajat nedidactic al unitatii noastra scolare din art bugetar 20 ?
In opinia mea, nu. Dar puteti face o rectificare de buget sa prindeti aceste sume pe pregatire profesionala.
dar de poate deconta ordinul de deplasare
Da, pe acesta-l puteti plati.