Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj

Pot beneficia in continuare de somaj, daca ma angajez cu program de 4 ore pe zi?
In cazul in care aveti program de 4 ore pe zi trebuie sa aveti 24 de luni lucrate in ultimele 24 de luni pentru a beneficia de indemnizatie de somaj.