Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

recurs

In aceeai sedinta de recurs, pe fond, pot fi discutate 2 contestatii de recurs,una sustinuta de o parte cu calitate de recurent, si aceeasi parte in calitate de intimat in cel de al 2-lea recurs? Practic in sedinta de fond am avut si calitate de recurent si de intimat.Multumesc
Da, exista aceasta posibilitate ca ambele parti sa formuleze recurs si sa se judece de un singur complet de judecata.
va multumesc pentru raspunsul rapid oferit.

[Mesaj editat - Vă rog să nu mai scrieţi exclusiv cu majuscule, nu este regulamentar]
Gabriela Pintea, Consilier juridic