Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Actiuni la SC FLORA SA
Discuție deschisă în Bursa de valori

Actiuni la SC FLORA SA

as dori sa aflu daca mama mea care detine actiuni la SC FLORA SA, daca aceasta societate mai exista si... unde pot intreba de dividente.
Multumesc anticipat.
Va referiti la complexul din Bucuresti sau de la Cluj Napoca ?
Informatii despre emitent si situatia lui financiara le puteti afla direct de la reprezentantii firmei.
Nu! SC FLORA SA era o intreprindere de conserve legume si fructe si unde se imbutelia si pepsi. Sediul era pe Soseaua Viilor. Nimeni nu vrea sa imi spuna ce s-a intamplat si nici nu stiu unde sa intreb. pe mama o intereseaza dividendele ca....la 84 de ani....de bani are nevoie sau daca nu mai e sa se linisteasca. Tot timpul imi cere sa aflu date despre aceasta societate!!!
V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da un indiciu!!!!
Multumesc anticipat.

[Va rugam nu mai scrieti exclusiv cu majuscule, incalcati Regulamentul de postare in forum]
Admin, administrator