avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 292 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Comision de administrare credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Comision de administrare credit

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la problema mea.
In anul 2007 am facut un credit de 10000 ron la o banca . Problema mea este ca-mi retine lunar un comision de administrare de 60 ron. De curand am auzit pe la tv ca ar fi ilegal ce fac ei si de la 1iulie o sa fie obligati sa schimbe acest lucru . Daca stiti ceva mai mult va rog sa-mi spuneti si mie.
Multumesc mult!

Alte discuții în legătură

Probleme credit banca geaninascarlat geaninascarlat Buna seara, Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cum trebuie procedat astfel incat sa le dau o lectie celor de la BP, In anul 2007 am facut un credit in ... (vezi toată discuția)
Comision administrare cont sabela sabela Buna ziua. In decembrie 2010, am luat de la Raiffeisen Bank un credit de nevoi personale cu dobanda fixa. Banca acorda Imprumutatului un credit in valoare ... (vezi toată discuția)
Credit prima casa Tymb Tymb Buna. . Poate ma puteti ajuta cu urnatoarea situatie sau daca s a mai lovit cineva de problema. Acum aprox 5 ani jumatate am luat un apartament prin prima ... (vezi toată discuția)