Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Clauza de confidentialitate la CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Clauza de confidentialitate la CIM

Buna ziua
Am urmatoare situatie :
La contractul individual de munca sa incheiat un act aditional privind clauza de confidentialitate, in care sa negociat si plata unei indemizatii .
Intrebarea este urmatoare :
Suma platita nefiind considerata de natura salariala este impozitata cu 16 %, se transmite in Revisal , sau este suficient sa se declare in D100, iar la sfarsitul anului sa se faca D 205 ?
Va multumesc anticipat !
geostel, utilizator
Indemnizatia de neconcurenta nu se completeaza in revisal.