Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Vanzare actiuni
Discuție deschisă în Bursa de valori

Vanzare actiuni

buna ziua!
am si eu o intrebare,daca ma poate ajuta cineva!sunt din Timisoara,si caut o firma care recupereaza actiuni vechi din 1996,parintii mei au aceste actiuni pe societatile POIANA BRASOV,SI CASIAL DEVA!ce putem face cu ele,vrem neaparat sa le dam!ajutati-ne va rugam!
Pentru SC Poiana Brasov SA, care e tranzactionabila pe rasdaq, puteti lua legatura cu o firma specializata de vanzare valori mobiliare din regiunea dumneavoastra si sa dati ordin de vanzare. Informatii despre ultimul pret aveti la adresa [ link extern ]
Pentru SC Casial SA din Deva, ea a fost delistata si e societate de tip inchis. Luati legatura cu firma si cautati sa gasiti unul dintre ceilalti actionari care doresc sa va cumpere pachetul de actiuni detinute.