Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Implicat eronat intr-un proces de nulitate titlu de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Implicat eronat intr-un proces de nulitate titlu de proprietate!

Cum ies dintr-un proces de nulitate titlu de proprietate, unde nu sunt proprietar pe acele terenuri si nici bunicul meu care a fost implicat initial in proces nu a fost proprietar, conform rapoartelor de expertiza care au avut loc de-a lungul procesului.
Care este procedura legala de a iesi din acest proces care dureaza de peste 15 ani, si de-a randul acestor ani am fost chemati succesiv ca parati pe rand de la bunici, parinti si acum copii.
invocati exceptia lipsei calitatii procesuale pasive si daca nu vrea si nu vrea si nu vrea RENUNTATI LA DREPT:D
Nici nu am drept, deoarece nu sunt proprietar pe terenurile in cauza!
silviup, utilizator