avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Numere provizorii pentru masina inmatriculata in ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Numere provizorii pentru masina inmatriculata in Bulgaria

Buna ziua,
Am o masina adusa din Spania la sfarsitul lui 2008, pentru care am beneficiat 3 luni de numere provizorii la momentul respectiv, dupa care la expirarea acestora am inmatriculat-o in Bulgaria. Intrebarea este daca mai pot obtine acum iarasi numere provizorii?
Multumesc

Alte discuții în legătură

Autorizatia de circulatie provizorie valabilitate gabi03nst gabi03nst buna ziua,problema mea este urmatoarea : am cumparat in lizing un autoturism iar autorizatia provizorie de circulatie a expirat in data de 18 10 2008( pe ea ... (vezi toată discuția)
Numere rosii-rovinieta ady_sipos ady_sipos buna ziua,ar putea sa-mi spuna cineva exact daca e nevoie de rovinieta cu numere provizorii?daca da in ce conditii-numai la iesirea din localitate ,ori pe ... (vezi toată discuția)
Reinmatriculare bulgaria maanu maanu Buna ziua Am o masina care are numere de bulgaria si au expirat asigurarea si itp-ul am luat toate cele 3 randuri de numere provizorii iar acum ma gandesc sa ... (vezi toată discuția)