Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cale de atac!
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cale de atac!

Daca procurorii de la parchet tribunal spun ca nu vor sa reia cercetarile,iar eu nu-s multumit de raspunsul lor, carei institutii superioare trebuie sa ma adresez?
Plangere la procurorul ierarhic superior
E doar o scrisoare simpla cu mentiunea: CATRE,deci nu e o REZOLUTIE,asadar ce e de facut in aceasta situatie?