avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 795 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ordinul nr.805 / 2 oct 1998 mai este in vigoare?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ordinul nr.805 / 2 oct 1998 mai este in vigoare?

Poate sa imi spuna cineva daca mai este in vigoare ordinul nr.805 / 2 oct 1998 ?
Multumesc.


:(:(

Alte discuții în legătură

Asistent medical cu studii superioare petrescucornelia petrescucornelia Am absolvit Liceul Sanitar in 1981 specializarea generalist -1990 schimbat specializarea in radiologie -1991 grad principal in pediatrie -1992 echivalare ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! supun atenției dvs următoarele : asistent medical ... Aniladamacular Aniladamacular Buna ziua! Supun atenției dvs următoarele : Asistent medical generalist - diploma de absolvire a scolii postliceale Confirmare la specialitatea ... (vezi toată discuția)
Regimul monumentelor istorice branzovenescu branzovenescu As dori sa stiu care era regimul monumentelor istorice in Bucuresti in perioada 2004 - 2010. Intreb acest lucru pentru ca am in fata doua documente: Primul ... (vezi toată discuția)