Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contabilitate discoteci - PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contabilitate discoteci - PFA

Buna. Cum sa tina contabilitatea la discoteci, incasarea se face dupa baza de bilet de intrare? Daca am vandut 500 de bilete trebuie sa trec fiecare bilet separat cu numarul pe bilet? Si daca a ramas bilete nevanduta si la evenimentul urmator am alta culoare si alta serie la bilete ce sa fac cu care o ramas?
chiar nu poate sa ajuta nimeni?