Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... teste grila magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

teste grila magistratura

are cineva testele grila la magistratura?daca da,poate sa le trimita pe mail-ul meu:bocutza2005@yahoo.com?
Cele care s-au dat anul trecut, sau cele care se vor da ? :)))
Cauta pe avocatura.com
Este un subiect din septembrie 2004 cu grile
Cauta pe avocatura.com.Este un subiect din 9 sau 13 septembrie. Daca nu le gasesti, cauta adresa de mail de la Piersicuta, spune-mi si maine ti le trimit pe adresa de mail, ok?
Cauta pe www.inm-lex.ro/public
Ai acolo ce te intereseaza

Spor la invatat si Bafta!
AS DORI TESTELE CE S-AU DAT IN ANII TRECUTI LA INM