Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie de mediu pentru dezmembrarea unor ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie de mediu pentru dezmembrarea unor instalatii

Am nevoie de autorizatie / acord de mediu pentru dezmembrarea unor instalatii din care rezulta deseuri metalice? Am autorizat la Registrul Comertului codul CAEN 3831
Pot valorifica deseurile metalice rezultate fara sa am autorizat 4677?
jacquelline, utilizator