Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procura
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procura

buna, Am facut succesiune dupa bunicul si tatal meu, am obbtinut un certificat in calitate de mostenitor ,ulterior a decedat si bunica mea, (nu sa facut succesiune dupa bunica )am dobandit terenuri agricole , asi dori sa stiu daca pot sa fac o procura fratelui meu pentru a ridica bani cuveniti din agricultura, mentionez, fratele meu a renuntat in totalitate la tot.
Puteti sa-i faceti procura ca sa-i ridice, dar ca reprezentatnt al dv/Ce faceti cu banii,cum ii impartiti dupa ce fratele ii ridica este problema dv.