Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Achizitionare autoturism cu tichet rabla cumparat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Achizitionare autoturism cu tichet rabla cumparat

Doresc sa achizitionez un autoturism prin programul rabla,dar trebuie sa cumpar tichetul respectiv.
Intrebare:Care este procedura legala de folosire a unui tichet rabla cumparat si ce costuri implica?
ContSters268171, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~