Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... certificat de grefa, proces din 2011
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

certificat de grefa, proces din 2011

Buna ziua, puteti sa-mi spuneti, va rog, cum se timbreaza o cerere de certificat de grefa pentru un divort inceput in 2011?
Cred ca trebuie timbru judiciar de 0,15 Ron si chitanta judiciara de 1 RON...Poate cineva sa confirme?