avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 291 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... certificat de grefa, proces din 2011
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

certificat de grefa, proces din 2011

Buna ziua, puteti sa-mi spuneti, va rog, cum se timbreaza o cerere de certificat de grefa pentru un divort inceput in 2011?
Cel mai recent răspuns: ujiman , utilizator 12:09, 4 Septembrie 2013
Cred ca trebuie timbru judiciar de 0,15 Ron si chitanta judiciara de 1 RON...Poate cineva sa confirme?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Petit/certificat de grefa michi michi imi explica si mie cineva intelesul acestor termeni? cum pot obtine certificatul de grefa? Va multumesc (vezi toată discuția)
Termen legal 15 zile - plangere contraventionala (permis suspendat 90 de zile) Nicoleta Sisca Nicoleta Sisca Buna ziua, Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare: Daca termenul legal de 15 zile pentru depunerea contestatiei impotriva PV ... (vezi toată discuția)
Certificat de grefa in cererea de stramutare - pentru ce? natyca natyca Am inregistrat la ICCJ o cerere de stramutare a unui dosar penal de pe rolul Curtii de Apel. Am inteles ca trebuie sa obtin un certificat de grefa pe care sa ... (vezi toată discuția)