Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Angajam avocat pentru asociatie proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Angajam avocat pentru asociatie proprietari

Buna seara,

Cautam colaborare cu un avocat care sa ne reprezinte in instanta pentru recuperare creante de la rau platnici. Mentionam ca apartinem de instanta de la Buftea.

Pentru contact va rog lasati mesaj alinaelenamustatea@yahoo.com

Cu stima
Regulamentul prezentului forum nu permite reclama
Puteti analiza tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti perrsoana specializata din localitatea dvs,puteti sa il contactati prin mesagerie privata