avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Angajam avocat pentru asociatie proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Angajam avocat pentru asociatie proprietari

Buna seara,

Cautam colaborare cu un avocat care sa ne reprezinte in instanta pentru recuperare creante de la rau platnici. Mentionam ca apartinem de instanta de la Buftea.

Pentru contact va rog lasati mesaj alinaelenamustatea@yahoo.com

Cu stima
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 21:39, 9 Septembrie 2013
Regulamentul prezentului forum nu permite reclama
Puteti analiza tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti perrsoana specializata din localitatea dvs,puteti sa il contactati prin mesagerie privata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caut expert cadastru cosmin20141 cosmin20141 caut expert cadastru fff serios si cu ceva experienta, asstept recomandari mesaj privat daca nu se poate altfel.multam (vezi toată discuția)
Avocat constanta! j_iuliana j_iuliana voi pleca din tara si am nevoie de un avocat bun care sa il reprezinte pe iubitul meu si as dori sa stiu daca putem tine legatura prin telefon/mail... (vezi toată discuția)
Buna ziua!gasesc un avocat specializat pe legea asociatilor de ... traian_m traian_m Buna ziua!Gasesc un avocat specializat pe legea Asociatilor de Proprietari pentru reprezentare in instanta? (vezi toată discuția)