Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... modalitati de plata daune
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

modalitati de plata daune

In urma unui proces penal am fost obligat sa platesc partii vatamate o suma X de bani.Care este modalitatea de plata?(nu doresc contact direct cu partea vatamata)
Cel mai bine ar fi prin virament bancar, astfel Dvs puteți dovedi cu usurinta efectuarea plătii, doar ca trebuie sa dețineți codul IBAN al beneficiarului.