Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Legea administratiei publice locale nr. 215/2001
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Legea administratiei publice locale nr. 215/2001

Buna!

Ma poate ajuta cineva, va rog, cu Legea administratiei publice locale nr. 215/2001, republicata in 2007, cu modificarile si completarile ulterioare?
Mai precis, care sunt modificarile si completarile ulterioare?
Va rog un link sau un .pdf sau orice format electronic.

Va multumesc!
O gasiti aici
[ link extern ]
este exact ce-mi trebuie...va multumesc mult!