Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... De ce Bucurestiul e vaduvit de AC si caldura ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

De ce Bucurestiul e vaduvit de AC si caldura suficienta?

Aici aveti raspunsul si perspectiva"

[ link extern ] =
Aici aveti cheia: In opinia sa, problemele se vor rezolva definitiv doar odata cu fuziunea ELCEN cu RADET
Nu este problema exitenta in intraga capitala
La noi in imobil este asigurata furnizarea concomitent ac+caldura non stop
MINCIUNA cu 60 grade agentul termic plecat din centrala, agentul pleaca cu 38-40 grade, declarat de un lucrator RADET (dar nu oficial ca nu avea voie!!).
Nu generalizez, eu vorbesc strict de zona in care locuiesc!!
Intradevar, am mari indoieli ca agentul termic pleaca la peste 50 de grade.

Apropo, chiar s-a pus in practica masura? adica dupa 10 seara nu mai este apa calda?
Inca nu am verificat, dar am probleme cu locatarii care imi reclama ca nu se pot imbaia din cauza apei care e departe de a fi ce trebuie.
Eu am fost norocoasa ca am prins apa buna dimineata, dar dupa-amiaza ii scade temperatura vizibil.
Iar caldura....ce sa mai vorbim? Noroc ca s-a mai incalzit afara.
Stau in sectorul 5.
In zona mea pana acum cateva saptamani chiar nu am avut probleme cu AC si caldura iarna. A fost din belsug.