Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Depunere chitanta in original
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Depunere chitanta in original

Am platit o amenda penala la fisc.La judecatorie, mi-a cerut chitanta in original.
Asa se procedeaza?Eu vroiam sa pastrez originalul.Am facut si o copie legalizata dar nu mi-a acceptat-o
depuneti originalul si pastrati copia