Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract prestari servicii durata nedeterminata
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract prestari servicii durata nedeterminata

Buna ziua,
Se poate incheia un contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata intre o institutie publica si un srl ? Eu personal nu am auzit de asa ceva, si de aceea va intreb. Este vorba de servicii de curatenie...
As avea nevoie de un raspuns argumentat.
Multumesc.
Se poate incheia un astfel de contract , in masura in care exista vointa partilor. Nu inteleg la ce fel de raspuns argumentat va asteptati ?