Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Retea de socializare, obtinere informatii
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Retea de socializare, obtinere informatii

DE pe o retea de socializare am primit niste msg in care fostul prieten al sorei mele,mia spus sa propun o intalnire ca imi da banii acesta prin orice metoda nu o lasa in pace,pot cere saitului de socializare sa imi dea toate datele scrise de el cod abonat etc sa le prezint politiei.
nu se prea intelege cererea d-voastra...puteti sa o reformulati?
Pai nu dvs. prezentati datele Politiei. Politia cere (daca i se pare necesar) mandat prin care se prezinta datele Politiei, nu le prezentati dvs.
tgeorgescu, utilizator