Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Discreditare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Discreditare

Buna ziua, am si o intrebare ca si restul celor de aici .
Am o firma , langa mine este normal o firma concurenta care distribuie pliante si flayere cu serviciile oferite de ei.
Cum pune un om piciorul pe scara de la ofice-ul meu , persoana care imparte flayere si apuca si spune ca pot benefiacia de aceleasi servici si la ei .
In felul acesta mi-au speriat clienti .
Imi spuneti va rog ce pot face sa ii domolesc ?
Multumesc frumos !
Pentru a va putea raspunde, completati, detaliatii despre natura serviciilor oferite atat de dumneavoastra cat si de presupusii concurenti.
pai amandoi avem cam aceleasi obiecte de activitate ; productie publicitară, inființari firme , stampile si activități de pregatire si fotocopiere a documentelor .
Multumesc frumos !