Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Sunt executat silit de 2 ani, as avea o intrebare, suma pentru care sunt executat silit creste de de la luna la luna sau de la an la an, sau ramane fixa asa cum am primit instiintare
Daca e vb de un contract de credit, ii se adauga penalitati cf contractului. Daca ati plati mai mult decat reprezinta penalitatile pt suma datorata, nu ar trebui sa creasca.