Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Taxa de timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Taxa de timbru

am facut cerere la judecatorie pentru a fi scutit de taxa de timbu ,cererea este depusa de luna trecuta si pana in momnetul de fata nu am primit nici un raspuns

as vrea sa stiu de la dumnevoastra in cat timp pot primi raspunsul de la judecatorie , sa stiu daca o o sa fiu scutit de taxa sau nu ?

am auzi ca exista o noua lege si de asta se poate sa dureze mai mult , este adevrat ?

va multumesc
rotarualin, utilizator