Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Nu pot sa-mi pun poza de profil
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Nu pot sa-mi pun poza de profil

Buna ziua, nu stiu daca ma poate ajuta cineva...nu reusesc sa-mi pun poza de profil, desi aleg o poza care sa corespunda criteriilor cerute. Aleg fisierul, dau clik "Trimite" si imi apare numai cam o treime din partea superioara a pozei pe care am ales-o si partea de jos a acesteia nu pot s-o vad nicicum, nu am acces la ea desi am incercat sa respect indicatiile alea. Multumesc daca ma poate ajuta cineva :)
Sesizati unul dintre moderatori prin mesagerie privata
Buna seara,

Schimbati browserul.